اینماد نوری گرافیک

پیگیری سفارشات

لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید

سفارش آنلاین

چاپ-فلکس

چاپ-فلکس

بهترین چاپ فلکس، بهترین کیفیت

فلکس یا فلکسی فیس ، نام متریال یا جنسی است که چاپ فلکس و یا چاپ فلکسی فیس بر روی آن انجام می شود . گرماژ فلکس از 16 انس الی 23 انس در بازار موجود می باشد . این مدیا دارای جنس مرغوب یا فلکس کره ای و جنس معمولی یا جنس چینی می باشد . جنس فلکس مرغوب دارای تار و پود استاندارد می باشد . که این خصیصه فلکس کره ای باعث نوردهی مناسب تابلو فلکس می باشد . و همچنین فلکس کره ای مورد استفاده در شرکت نوری گرافیک از مرغوب ترین پی وی سی در بازارهای جهانی می باشد . و قابل ذکر می باشد که مرغوبیت بالا فلکس یا فلکسی فیس مورد استفاده توسط مجتمع چاپ نوری گرافیک باعث می شود تا چاپ به اصطلاح آفتاب سوخته نشود و رنگ اورجینال مورد استفاده در چاپ فلکس و چاپ بنر باعث شود عمر چاپ بالا برود و به اصطلاح چاپ رنگ پریده نشود . مشتری مداری ، استفاده از بهترین کیفیت مواد موجود در بازار خط مشی ما تا به امروز بوده است .
چاپ بنر 
از این نوع چاپ ، مورد استفاده در زمانهایی است که به چاپ برای زمان کوتاهتری نیاز است  بنر مورد استفاده در شرکت نوری گرافیک از بهترین متریال موجود در بازار می باشد . بنر های نیز دارای گرماژهای متفاوت و دارای تراکم تار و پود متفاوت می باشند . هرچه میزان تارو پود موجود در بنر بیشتر شود ، مقاومت کششی بنر بیشتر می باشد و در برابر پاره شدن بنر مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد . البته گرماژ بنر هم بستگی به پی وی سی مورد استفاده و همچنین تار و پود داخل بنر می باشد . بنر ها به صورت استاندارد از 8 انس تا 15 انس در بازار ایران می باشد . مجتمع چاپ نوری گرافیک با استفاده از بهترین و مرغوب ترین بنر های موجود در بازار ایران که تولید شده توسط کارخانجات مطرح جهان می باشد به خوبی می تواند نیاز شما در این زمینه را برآورده سازد .

قابل توجه همکاران گرامی ، برای بیلبورد ها و بنر هایی که می خواهید در برابر کشش از خود مقاومت زیاد داشته باشند و همچنین برای بنر هایی که می خواهید همچون فلکس روی قاب بزرگ  سوار کنید یا به اصطلاح بکشید حتما از بنر بیلبوردی 15 انس استفاده کنید.

تابلوهای فلکسی فیس یا تابلو های فلکسی ، تابلوهایی با قیمت نسبتا ارزان می باشند که دارای محدودیت آنچنانی در لحاظ اندازه و طرح نمی باشند و تنها ایرادی که برای این تابلو ها می توان در نظر گرفت مصرف انرژی در این گروه از تابلو ها می باشد . برای از بین بردن این نقیصه نیز می توان از پرژکتورهای نور از جلو برای روشنایی تابلو در نظر گرفت . همانطور که می دانید چاپ روی مدیا مهمترین قسمت تابلو از لحاظ دیداری می باشد . که می توان با استفاده از چاپ های بسیار با کیفیت و گارانتی دار و مقاوم در برابر تابش خورشید از کیفیت بالا و غیر قابل رقابت نوری گرافیک ، تابلو های زیبایی را خلق نمایید .تعرفه چاپ-فلکس
  • ردیف
  • تعداد دانلود
  • دریافت تعرفه