اینماد نوری گرافیک

پیگیری سفارشات

لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید

سفارش آنلاین

چاپ مش

چاپ مش


مش در دو صورت می باشد که به صورت مش چسب دار و مش بدون چسب در بازار ایران موجود می باشد . برای مش بنر برای مکانهایی که باد بنر را پاره می کند مورد استفاده قرار می گیرد و مش بنر به خاطر سوراخ هایی که دارد باد از آن عبور کرده و دیگر احتمال پاره شدن و خراب شدن کار دیگر از بین می رود و دوم اینکه از مش بنر برای ایجاد سایه و ... در جلو پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد . ولی متاسفانه مش بنر زیاد در ایران مورد اقبال قرار نگرفته است ولی با توجه به موارد بالا می توان گزینه خوبی برای دکوراسیون و خیر مقدم و ... باشد . این نوع مش بنر و در صورت کلی خانواده مش ها دارای دانه بندی های متفاوت می باشد . که مش سوراخ ریز و مش سوراخ متوسط و مش سوراخ درشت می باشد و سایز این سوراخها و به اصطلاح سید بندی این مش  ها دارای استاندارد خاصی نیست و هر کارخانه با توجه به دستگاههای خود این مش ها را تولید می کند.
مش استیکر هم از شرایط بالا پیروری می کند . لازم به ذکر است که مش ها دارای دو حالت کلی مش پشت سفید و مش پشت طوسی می باشند و مش بنر ها غیر از مدیا های قابل چاپ که دارای روی سفید می باشند دارای رنگ های متنوعی می باشند که بسته به نوع استفاده از رنگ های خاص آن استفاده می کنند . ولی با توجه به اینکه اغلب دستگاههای چاپ (بجز دستگاههای فلت بت ) دارای رنگ سفید نیستند  بیشتر مش های رنگ سفید مورد استفاده در صنعت چاپ لارج فرمت است . مش استیکر ها نیز از همین قاعده رنگی پیروی می کنند .
مش استیکر های مورد استفاده در صنعت چاپ ایران دارای روی سفید و پشت طوسی و یا پشت سفید می باشند . و لازم به ذکر است که مشهای مخصوص چاپ حتما دارای لایه محافظ هستند تا در موقع چاپ اپراتور با دردسر رنگی شدن پلیت مواجه نشود ! و همچنین چاپ به خاطر جمع شدن رنگ روی پلیت خراب می شود و رنگ جمع شده روی پلیت کار را خراب می کند . حال پس از تمام شدن پروسه چاپ اگر از مش بنر استفاده کرده باشیم لایه محافظ زیرین را جدا می کنیم و از مش بنر استفاده می نماییم .
برای مش استیکر هم همین روش است ولی با این تفاوت که مش استیکر را روی سطوح مختلف می چسبانند و روش چسباندن مش استیکر همانند خانواده استیکرها می باشد با این تفاوت که کار کمی راحت تر می باشد چون دیگر از حباب خبری نیست . سطح مورد نظر را کاملا تمیز نمایید و با حوصله چسب پشت مش استیکر را بردارید. خوب آنرا با آب و کمی شوینده های مورد استفاده در آشپزخانه ها ( ریکا و پریل و .. ) خوب خیس می کنیم و بعد سطح مورد نظر را نیز کاملا خیس کرده و از بالا به پایین شروع به چسبانده مش استیکر می کنیم و و کاملا آب زیر 
آنرا با کاردک لاستیکی کاملا خالی می کنید . تعرفه چاپ مش
  • ردیف
  • تعداد دانلود
  • دریافت تعرفه