اینماد نوری گرافیک

پیگیری سفارشات

لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید

سفارش آنلاین

چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری سفارشی
یکی از بهترین و کاربردی ترین نوع تزیین و دکور کردن محل کار و محل زندگی استفاده از تصاویراست . می توان این
 تصویر یا تصاویر را به صورت بزرگ و با کیفیت بالا بر روی دیوار و یا محل زندگی داشت . یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه را می توان به خانواده کاغذ دیواری ها اشاره کرد . یکی از بهترین انتخاب ها را در این زمینه برای افراد خوش سلیقه در نظر داشت چاپ پوستر کاغذ دیواری یا همان پوستر های کاغذ دیواری می باشد . مجنمع چاپ نوری گرافیک با داشتن بهترین دستگاههای چاپ مخصوص کاغذ دیواری پیشتاز در این زمینه می باشد .چاپ کاغذ دیواری بدون بو با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا و قابلیت شستشو کاغذ دیواری و همچنین استفاده از برندهای مطرح کاغذ دیواری در این مجتمع را می توان از دلایل کیفیت بالای این مجتمع در این زمینه دانست . مجتمع چاپ نوری گرافیک با دسترس داشتن به طیف متنوع از جنس کاغذ دیواری آمادگی خود را در زمینه چاپ و دیزاین اختصاصی خدمت شما عزیزان اعلام می کند . 
شما در ادامه می توانید در گالری تصاویر نمونه فایل هایی که به صورت اختصاصی و با کیفیت بسیار بالا را مشاهده فرمایید . لطفا از گالری زیر شماره دسته و کد فایل را برای چاپ ارسال فرمایید . این تصاویر به صورت پوستر کاغذ دیواری سه بعدی می باشند و تمامی طرح ها به صورت اختصاصی به صورت پوستر سه بعدی کاغذ دیواری تهیه شده اند  .
توجه : این فایل پوستر سه بعدی کاغذ دیواری به صورت اختصاصی می باشند و از دادن اصل فایلها به شما همکاران گرامی معذور هستیم و برای چاپ فایل ها هیچگونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی گردد و تنها هزینه پرداختی شما بابت چاپ کاغذ دیواری می باشد .تعرفه چاپ کاغذ دیواری
  • ردیف
  • تعداد دانلود
  • دریافت تعرفه