اینماد نوری گرافیک

پیگیری سفارشات

لطفا شماره سفارش خود را وارد نمایید

سفارش آنلاین

چاپ استیکر

چاپ استیکر

استیکر نوعی از پی وی سی می باشد که در گرماژهای مختلف و در انواع متفاوتی تولید می شود. این پی وی سی پس از تولید  در کارخانه به صورت پشت استیکر چسب دار تولید می شود و به صورت استیکرمعمولی و استیکرچسب دار بدون حباب تولید می گردد
خود جنس پی وی سی استیکر در سه دسته استیکر پشت طوسی ، استیکر پشت سفید و استیکر شیشه ای تولید می گردد . از جنس استیکر پشت طوسی برای جاهایی استفاده می شود که اصلا سطح زیر مشخص نباشد و نیز کاملا عبور نور گرفته شود، و از استیکر پشت سفید به صورت دیفالت برای سطوح مختلف همانند ام دی اف و سنگ و شیشه و هر سطح صافی می توان استفاده کرد و نیز می توان به صورت پوشاننده سطوح همانند کاغذ دیواری مورد استفاده قرارگیرد و استیکر شیری را  می توان در لیبل ها مورداستفاده قرار داد ،  از نوع استیکر شیشه ای نیز برای لوگو ها و جاهایی که از پشت نور پردازی شده اند و احتیاج به پشت نور زیاد داشته باشیم استفاده می شود و این نکته لازم به ذکر است که پلاستیک استیکر شیشه ای حتما باید شیری باشد از این استیکر در لیبل های شیشه ای مورد استفاده می شود . و لازم به ذکر است که استیکر شیری معمولی و استیکر شیری پشت طوسی و استیکر شیشه ای در دو حالت مات و براق می باشد .

روش نصب استیکر

نصب استیکر شیری و استیکر شیشه ای  و مش نیز همانند همه نصب کردن های دیگر یه کار تخصصی می باشد و انتظار نداشته باشید که با خواندن این مطلب این کار را به راحتی و بدون دردسر انجام دهید ولی  به هر حال هر کاری با قدم اول شروع می شود . 
نصب استیکر شیری و استیکر شیشه ای و مش کاری دقیق و با حوصله فراوان می باشد . نصب استیکرشیری و استیکر شیشه ای و یا مش اصولا با آب و ریکا انجام می شود و برای قدم اول در یک لیتر آب سه ، چهار قطره آب اضافه کنید . دقت کنید در این کار زیاده روی نکنید چون باعث می شود به اصطلاح کار سفیدک بیندازد و لبه های کار به رنگ آبی در بیاید ! خوب حالا نوبت تمیز کاری است سطح مورد نظر را کاملا از گرد و غبار و چربی پاک کنید و پس از تمیز کاری ، سطح را کاملا با آب و ریکا خیس نمایید و اصلا نگران نباشید . این کار باعث راحتی کار می باشد و حباب ها ی هوا را از زیر کار خالی می کند و با لیز بودن زیر استیکر و یا مش توانایی جابجایی استیکر و یا مش را دارید . حالا نوبت کندن کاغذ از پشت استیکر و یا مش است . توجه داشته باشید که استیکر و یا مش را در یک جای خشک و تمیز روی یک سطح صاف قرار بدهید و کاغذ را به آرامی به صورتی که به استیکر فشار وارد نشود ، را جدا نمایید و حالا پشت استیکر شیری و استیکر شیشه ای و مش خود را کمی با اسپری آب و ریکا مرطوب نمایید . حالا استیکر آماده چسباندن روی سطح مورد نظر است . استیکر شیری و استیکر شیشه ای و مش را در جای خود خوب فیکس کنید . اگر چاپ شما دارای رنگ براق و حساس است کاغذ استیکر را روی چاپ قرار بدهید تا روی چاپ پس از کشیدن کاردک خط و خش نیفتد . و بعد با کاردک نرم و لاستیکی با حوصله آب را از زیر استیکر خارج نمایید . 

خدمات نوری گرافیک 

نوری گرافیک با داشتن بهترین و با کیفیت ترین دستگاه جاپ جهان نیاز شما را در این حوزه به خوبی پاسخ می دهد و این شرکت تمامی امکانات را برای چاپ بهترین کیفیت بر روی بهترین متریال را داراست و به جرات می توان گفت بهترین کیفیت را در ایران در چاپ استیکر شیشه ای و استیکر شیری و مش را داراست . لازم به ذکر است که از استیکر شیری و استیکر شیشه ایی  برای لایت باکسها ، روی شیشه ، بدنه ماشینها ،روی باکسهای حروف وموارد دیگر مورد استفاده است .  نوری گرافیک با داشتن بهترین دستگاه لمینیت جهان با نام کالا فرانسیه امکانات لمینیت و پوشش برای این نوع چاپ می توان به صورت لمینیت گرم و سرد را تا عرض 160 را دارد ومی توان استیکر شیری و استیکر شیشه ای  را پوشش دهد و هم چنین می توان از روکش ضد خش نیز برای استیکر شیری و لستیکر شیشه ای  استفاده کرد که برای مواردی می باشد که می خواهیم چاپ را در جاهایی که در مقابل خراش یا سایش می باشد استفاده کنیم و عمر چاپ را چندین برابر نماییم می توان استفاده کرد. با این روش می توان چاپ را در روی کف زمین و در جاهای پر رفت و آمد و یا اینکه چاپ را برروی بدنه ماشین ها بچسباند بدون اینکه نگران این باشیم چاپ زود از بین برود و خراب شود. این نوع دستگاه قابلیت چاپ با کیفیت بسیار بالا و ماندگاری مناسب را داراست و از این نوع چاپ می توان برای بک لیت ها و انواع مش و پت بنر و سولیت و دیگر جنسهایی که کوتینگ چاپ دارند استفاده نمود و همچنین مجتمع نوری گرافیک با داشتن دستگاه برش استیکر مارک سوما که یکی از برند ترین و بهترین دستگاههای جهان و ساخت کشور آمریکا می باشد و امکان برش استیکر ها را به صورت دور بری شده و استیکر نیم تیغ را با بهترین کیفیت و با جرات می توان گفت بدون خطا را انجام داد و از این دستگاه برای درست کردن لیبل ها و چاپهایی که دارای برش خاص می شوند مورد استفاده است 


تعرفه چاپ استیکر
  • ردیف
  • تعداد دانلود
  • دریافت تعرفه